Náš showroom

Přijďte za námi posedět do našeho showroomu. Usadíte se do pohodlné sedačky, my vám dáme něco dobrého k pití u zakousnutí a rádi si s Vámi popovídáme o potisku textilu.

Dáme Vám nahlédnout do katalogů našich dodavatelů textilu k potisku, ukážeme Vám materiály, kterými potiskáváme a popovídáme si o Vašich představách, abychom společně dospěli k nejlepšímu a nejvýhodnějšímu řešení.

2fleky-12

Největší výhodou našeho showroomu je kromě osobního setkání i možnost „osahat“ si a vyzkoušet většinu textilu, který na potisk nabízíme. Po příjemně stráveném čase tak ještě před závaznou objednávkou víte „do čeho jdete“.

V případě zájmu a uzavření smlouvy pro Vás na počkání potiskneme vzorový kus s Vaší vlastní grafikou, který Vám věnujeme s sebou, abyste se o nový textil mohli podělit. A nezáleží na tom, zda-li se chystáte obléci sportovní tým, obsluhu Vaší restaurace, zaměstnance před teambuildingem nebo chcete jen jedním tričkem potěšit někoho blízkého. Náš showroom je otevřený všem zájemcům o kvalitní potištěný textil.

A co víc, malé zakázky s připravenou grafikou a vybraným textilem jsme schopni vytvořit na počkání. Takže než dopijete oblíbený nápoj je textil potištěný a vy můžete ihned jít obdarovat někoho blízkého originálním dárkem.

2fleky-13

Zavolejte nám na telefon +420 723 708 877 a domluvte si s námi nezávaznou schůzku v našem příjemném showroomu pro potisk textilu. Už teď se na Vás těšíme!

Showroom se nachází v Praze – Libni a dá se k nám pohodlně dostat MHD i autem. K parkování využijete fialových parkovacích zón přímo u vchodu do domu za hodinový tarif 20Kč.